$55,000
10 Acres
4444 Hilton Lanes End, Landers, CA 92285
Sold

Zillow last checked:
Listing updated:
Fredy Rodriguez DRE #01731893 760-880-1820,
eXp Realty Of Southern California Inc,
Mariam Rodriguez Rivera DRE #02035930 760-851-8305,
eXp Realty Of Southern California Inc
Not available
Estimated sales range
Not available
Not available
| Date | Event | Price |
|---|---|---|
| 4/9/2026 | Price change | $39,000-13.3% |
Source: | ||
| 3/5/2026 | Listed for sale | $45,000 |
Source: | ||
Local buyer's agents are ready to help