| 12/29/2025 | Listing removed | $45,000,000$3,508/sqft |
|
| 6/23/2025 | Price change | $45,000,000+12.5%$3,508/sqft |
|
| 4/17/2025 | Listed for sale | $39,999,999+0%$3,118/sqft |
|
| 4/2/2025 | Listing removed | $39,999,000$3,118/sqft |
|
| 2/17/2025 | Price change | $39,999,000+14.3%$3,118/sqft |
|
| 11/25/2024 | Listed for sale | $34,995,000-7.9%$2,728/sqft |
|
| 8/26/2024 | Listing removed | -- |
|
| 2/6/2024 | Listed for sale | $38,000,000+0.3%$2,962/sqft |
|
| 7/5/2023 | Listing removed | -- |
|
| 1/25/2022 | Listed for sale | $37,900,000+122.9%$2,954/sqft |
|
| 4/6/2020 | Listing removed | $17,000,000$1,325/sqft |
|
| 1/15/2019 | Listed for sale | $17,000,000+0%$1,325/sqft |
|
| 7/25/2018 | Listing removed | $16,995,000$1,325/sqft |
|
| 11/29/2017 | Listed for sale | $16,995,000$1,325/sqft |
|
| 1/5/2017 | Listing removed | $16,995,000$1,325/sqft |
|
| 12/12/2016 | Listed for sale | $16,995,000$1,325/sqft |
|
| 12/4/2014 | Listing removed | $16,995,000$1,325/sqft |
|
| 4/7/2014 | Price change | $16,995,000+901.2%$1,325/sqft |
|
| 4/3/2014 | Price change | $1,697,500-90%$132/sqft |
|
| 2/22/2014 | Price change | $16,975,000-10.4%$1,323/sqft |
|
| 1/12/2014 | Listed for sale | $18,950,000+18.8%$1,477/sqft |
|
| 3/5/2009 | Listing removed | $15,950,000$1,243/sqft |
|
| 12/11/2008 | Listed for sale | $15,950,000$1,243/sqft |
|