| 12/8/2025 | Listing removed | $7,750,000$2,760/sqft |
|
| 7/1/2025 | Listed for sale | $7,750,000+10.8%$2,760/sqft |
|
| 10/8/2024 | Listing removed | $6,995,000$2,491/sqft |
|
| 8/5/2024 | Listed for sale | $6,995,000$2,491/sqft |
|
| 8/3/2024 | Listing removed | $6,995,000$2,491/sqft |
|
| 6/3/2024 | Price change | $6,995,000-6.7%$2,491/sqft |
|
| 1/12/2024 | Price change | $7,495,000+0.1%$2,669/sqft |
|
| 9/4/2023 | Price change | $7,485,000-6.4%$2,666/sqft |
|
| 7/25/2023 | Listed for sale | $7,995,000+255.3%$2,847/sqft |
|
| 8/28/2013 | Sold | $2,250,000$801/sqft |
|
| 7/4/2013 | Listed for sale | $2,250,000-9.8%$801/sqft |
|
| 5/2/2013 | Listing removed | $2,495,000$889/sqft |
|
| 11/29/2012 | Price change | $2,495,000-3.9%$889/sqft |
|
| 10/12/2012 | Price change | $2,595,000-13.4%$924/sqft |
|
| 6/4/2011 | Price change | $2,995,000-21.1%$1,067/sqft |
|
| 4/10/2010 | Listed for sale | $3,795,000+6.2%$1,351/sqft |
|
| 4/28/2006 | Sold | $3,575,000+8.3%$1,273/sqft |
|
| 1/16/2001 | Sold | $3,300,000+101.8%$1,175/sqft |
|
| 1/14/2000 | Sold | $1,635,000+172.5%$582/sqft |
|
| 7/8/1991 | Sold | $600,000+275%$214/sqft |
|
| 10/22/1990 | Sold | $160,000$57/sqft |
|