| 9/3/2013 | Sold | $1,795,000-10.2%$150/sqft |
|
| 7/18/2013 | Price change | $1,999,900-13%$167/sqft |
|
| 1/30/2013 | Price change | $2,300,000-13.2%$192/sqft |
|
| 7/2/2012 | Price change | $2,650,000+6.4%$221/sqft |
|
| 6/12/2012 | Price change | $2,490,000+8.3%$208/sqft |
|
| 4/29/2012 | Price change | $2,300,000-7.6%$192/sqft |
|
| 2/20/2012 | Price change | $2,490,000-4.2%$208/sqft |
|
| 1/26/2012 | Price change | $2,599,000-10.4%$217/sqft |
|
| 11/5/2011 | Listed for sale | $2,900,000+175.3%$242/sqft |
|
| 4/6/2011 | Sold | $1,053,557-64.8%$88/sqft |
|
| 1/22/2011 | Price change | $2,990,000-9.4%$249/sqft |
|
| 1/17/2011 | Price change | $3,300,000+10.4%$275/sqft |
|
| 1/16/2011 | Price change | $2,990,000-9.4%$249/sqft |
|
| 1/9/2011 | Price change | $3,300,000+10.4%$275/sqft |
|
| 1/7/2011 | Price change | $2,990,000-9.4%$249/sqft |
|
| 1/1/2011 | Price change | $3,300,000+10.4%$275/sqft |
|
| 11/29/2010 | Price change | $2,990,000-19%$249/sqft |
|
| 8/21/2010 | Price change | $3,690,000-5.4%$308/sqft |
|
| 7/31/2010 | Price change | $3,900,000+5.7%$325/sqft |
|
| 7/29/2010 | Price change | $3,690,000-5.4%$308/sqft |
|
| 7/14/2010 | Price change | $3,900,000+5.7%$325/sqft |
|
| 7/13/2010 | Price change | $3,690,000-5.4%$308/sqft |
|
| 6/6/2010 | Price change | $3,900,000+5.7%$325/sqft |
|
| 6/5/2010 | Price change | $3,690,000-5.4%$308/sqft |
|
| 5/23/2010 | Listed for sale | $3,900,000$325/sqft |
|