| 12/14/2019 | Listing removed | $535,670$44,639/sqft |
|
| 12/8/2019 | Price change | $535,670+0.1%$44,639/sqft |
|
| 12/6/2019 | Price change | $535,260+0%$44,605/sqft |
|
| 12/4/2019 | Price change | $535,011+23.5%$44,584/sqft |
|
| 12/1/2019 | Price change | $433,3530%$36,113/sqft |
|
| 11/30/2019 | Price change | $433,559+0%$36,130/sqft |
|
| 11/27/2019 | Price change | $433,5020%$36,125/sqft |
|
| 11/25/2019 | Price change | $433,650-16.4%$36,138/sqft |
|
| 11/19/2019 | Listed for sale | $518,764-0.2%$43,230/sqft |
|
| 6/25/2019 | Listing removed | $519,734$43,311/sqft |
|
| 6/19/2019 | Price change | $519,734-0.1%$43,311/sqft |
|
| 6/18/2019 | Price change | $520,333+4%$43,361/sqft |
|
| 6/15/2019 | Price change | $500,221-2.8%$41,685/sqft |
|
| 6/13/2019 | Price change | $514,405-2.1%$42,867/sqft |
|
| 6/10/2019 | Price change | $525,613-0.2%$43,801/sqft |
|
| 6/8/2019 | Price change | $526,503+7.4%$43,875/sqft |
|
| 6/7/2019 | Price change | $490,051+6%$40,838/sqft |
|
| 6/3/2019 | Price change | $462,343-12.5%$38,529/sqft |
|
| 6/1/2019 | Price change | $528,587+0.1%$44,049/sqft |
|
| 5/29/2019 | Price change | $528,208+2.7%$44,017/sqft |
|
| 5/25/2019 | Price change | $514,230-2%$42,853/sqft |
|
| 5/23/2019 | Price change | $524,662-1.5%$43,722/sqft |
|
| 5/22/2019 | Price change | $532,705+2.8%$44,392/sqft |
|
| 5/20/2019 | Price change | $518,322+1%$43,194/sqft |
|
| 5/19/2019 | Listed for sale | $513,399$42,783/sqft |
|