| 10/22/2021 | Sold | $919,085-16.4%$539/sqft |
|
| 1/13/2021 | Listing removed | -- |
|
| 11/11/2020 | Price change | $1,100,000-8.3%$646/sqft |
|
| 10/20/2020 | Price change | $1,199,000-7.1%$704/sqft |
|
| 9/10/2020 | Price change | $1,290,000-7.2%$757/sqft |
|
| 8/24/2020 | Price change | $1,390,000-5.4%$816/sqft |
|
| 7/7/2020 | Price change | $1,470,000-0.3%$863/sqft |
|
| 5/1/2020 | Listed for sale | $1,475,000-1.7%$866/sqft |
|
| 3/2/2020 | Listing removed | $1,500,000$880/sqft |
|
| 12/12/2019 | Price change | $1,500,000-3.2%$880/sqft |
|
| 12/5/2019 | Price change | $1,550,000-6.1%$910/sqft |
|
| 12/2/2019 | Price change | $1,650,000-2.9%$968/sqft |
|
| 11/10/2019 | Price change | $1,700,000-1.4%$998/sqft |
|
| 10/22/2019 | Price change | $1,725,000-1.4%$1,012/sqft |
|
| 9/23/2019 | Price change | $1,750,000-2.8%$1,027/sqft |
|
| 9/6/2019 | Price change | $1,800,000-1.4%$1,056/sqft |
|
| 7/18/2019 | Price change | $1,825,000-1.4%$1,071/sqft |
|
| 6/28/2019 | Price change | $1,850,000-2.6%$1,086/sqft |
|
| 5/13/2019 | Price change | $1,900,000-4.8%$1,115/sqft |
|
| 5/3/2019 | Price change | $1,994,999-0.3%$1,171/sqft |
|
| 1/8/2019 | Listed for sale | $1,999,999$1,174/sqft |
|