| 5/14/2019 | Sold | $8,350,000-4.6%$2,072/sqft |
|
| 5/14/2019 | Pending sale | $8,750,000$2,171/sqft |
|
| 4/5/2019 | Price change | $8,750,000-50.7%$2,171/sqft |
|
| 4/5/2019 | Pending sale | $17,750,000$4,404/sqft |
|
| 1/31/2019 | Price change | $17,750,000+136.7%$4,404/sqft |
|
| 1/30/2019 | Listed for sale | $7,499,000$1,861/sqft |
|
| 1/8/2019 | Pending sale | $7,499,000$1,861/sqft |
|
| 1/5/2019 | Listed for sale | $7,499,000+15.4%$1,861/sqft |
|
| 1/2/2019 | Sold | $6,500,000-10.3%$1,613/sqft |
|
| 1/2/2019 | Price change | $7,249,000-3.3%$1,799/sqft |
|
| 12/29/2018 | Price change | $7,499,000-6.3%$1,861/sqft |
|
| 12/4/2018 | Listed for sale | $7,999,000$1,985/sqft |
|
| 12/2/2018 | Pending sale | $7,999,000$1,985/sqft |
|
| 11/26/2018 | Price change | $7,999,000-5.9%$1,985/sqft |
|
| 11/19/2018 | Price change | $8,500,000-10.5%$2,109/sqft |
|
| 10/26/2018 | Listed for sale | $9,500,000+46.2%$2,357/sqft |
|
| 11/15/2010 | Listing removed | $6,500,000+18.2%$1,613/sqft |
|
| 7/9/2010 | Sold | $5,500,000-15.4%$1,365/sqft |
|
| 5/22/2010 | Pending sale | $6,500,000$1,613/sqft |
|
| 6/9/2009 | Listed for sale | $6,500,000+23.8%$1,613/sqft |
|
| 7/14/2006 | Sold | $5,250,000$1,303/sqft |
|