45 Private Rd, Guysborough, NS B0H 1N0
What's special
- 404 days |
- 12 |
- 0 |
Lot
- Size: 5.07 Acres
- Features: Wooded, 3 to 9.99 Acres
Details
- Parcel number: 35028273
Financial & listing details
- Price range: C$21.8K - C$21.8K
- Date on market: 4/2/2025
- Ownership: Freehold
Kristelle Campbell
(902) 818-2297
Price history
| Date | Event | Price |
|---|---|---|
| 5/8/2026 | Price change | C$21,750-21.6% |
Source: | ||
| 7/24/2025 | Price change | C$27,750-20.7% |
Source: | ||
| 5/28/2025 | Price change | C$34,999-12.3% |
Source: | ||
| 4/2/2025 | Listed for sale | C$39,900 |
Source: | ||
Public tax history
Climate risks
Neighborhood: B0H