| 3/10/2022 | Sold | $975,053+282.4%$243,763/sqft |
|
| 3/30/2017 | Sold | $255,000+59.4%$63,750/sqft |
|
| 6/10/2015 | Sold | $160,000-9.1%$40,000/sqft |
|
| 5/8/2015 | Pending sale | $176,000$44,000/sqft |
|
| 5/5/2015 | Price change | $176,000-7.4%$44,000/sqft |
|
| 3/16/2015 | Listed for sale | $190,000-13.2%$47,500/sqft |
|
| 5/31/2014 | Listing removed | $219,000$54,750/sqft |
|
| 5/24/2014 | Listed for sale | $219,000-12.4%$54,750/sqft |
|
| 4/1/2014 | Listing removed | $249,900$62,475/sqft |
|
| 2/24/2014 | Listed for sale | $249,900$62,475/sqft |
|
| 1/6/2014 | Listing removed | $249,900$62,475/sqft |
|
| 10/18/2013 | Listed for sale | $249,900$62,475/sqft |
|
| 9/17/2013 | Listing removed | $249,900$62,475/sqft |
|
| 3/23/2013 | Listed for sale | $249,900-16.7%$62,475/sqft |
|
| 2/18/2013 | Listing removed | $299,900$74,975/sqft |
|
| 10/2/2012 | Listed for sale | $299,900$74,975/sqft |
|
| 8/17/2012 | Listing removed | $299,900$74,975/sqft |
|
| 2/17/2012 | Listed for sale | $299,900-49.6%$74,975/sqft |
|
| 10/2/2010 | Listing removed | $595,000$148,750/sqft |
|
| 8/28/2010 | Listed for sale | $595,000$148,750/sqft |
|
| 7/22/2010 | Listing removed | $595,000$148,750/sqft |
|
| 11/6/2009 | Price change | $595,000-99%$148,750/sqft |
|
| 10/31/2009 | Price change | $59,500,000+8343.1%$14,875,000/sqft |
|
| 7/30/2009 | Listed for sale | $704,720$176,180/sqft |
|