| 1/1/2026 | Listing removed | $2,980,000$1,293/sqft |
|
| 6/23/2025 | Listed for sale | $2,980,000-0.6%$1,293/sqft |
|
| 7/31/2022 | Listing removed | -- |
|
| 5/2/2022 | Listed for sale | $2,998,000+11.9%$1,301/sqft |
|
| 11/13/2020 | Listing removed | $2,680,000$1,163/sqft |
|
| 11/2/2020 | Listed for sale | $2,680,000-6%$1,163/sqft |
|
| 2/15/2020 | Listing removed | $3,300$1/sqft |
|
| 2/6/2020 | Price change | $3,300-8.3%$1/sqft |
|
| 11/21/2019 | Price change | $3,600-7.7%$2/sqft |
|
| 10/4/2019 | Price change | $3,900-2.5%$2/sqft |
|
| 9/22/2019 | Price change | $4,000-4.8%$2/sqft |
|
| 8/26/2019 | Price change | $4,200-16%$2/sqft |
|
| 8/8/2019 | Price change | $5,000-9.1%$2/sqft |
|
| 8/3/2019 | Listed for rent | $5,500+77.4%$2/sqft |
|
| 5/30/2019 | Listing removed | $2,850,000$1,236/sqft |
|
| 4/18/2019 | Price change | $2,850,000-0.3%$1,236/sqft |
|
| 1/27/2019 | Price change | $2,860,000-0.7%$1,241/sqft |
|
| 9/25/2018 | Listed for sale | $2,880,000+44.1%$1,249/sqft |
|
| 3/24/2017 | Listing removed | $3,100$1/sqft |
|
| 3/16/2017 | Price change | $3,100+3.5%$1/sqft |
|
| 3/11/2017 | Listed for rent | $2,995$1/sqft |
|
| 11/25/2016 | Sold | $1,998,000$867/sqft |
|
| 10/13/2016 | Listed for sale | $1,998,000$867/sqft |
|