| 8/7/2020 | Sold | $3,000,000-49.6%$346/sqft |
|
| 1/8/2020 | Listing removed | $5,950,000$687/sqft |
|
| 1/8/2020 | Price change | $5,950,000+70%$687/sqft |
|
| 1/8/2020 | Pending sale | $3,500,000-41.2%$404/sqft |
|
| 8/30/2019 | Price change | $5,950,000-17.9%$687/sqft |
|
| 5/8/2018 | Price change | $7,250,000-23.6%$837/sqft |
|
| 12/12/2017 | Price change | $9,495,000-9.5%$1,096/sqft |
|
| 3/16/2017 | Price change | $10,495,000-10.7%$1,212/sqft |
|
| 10/26/2016 | Price change | $11,750,000+62.1%$1,357/sqft |
|
| 10/15/2016 | Price change | $7,250,000-38.3%$837/sqft |
|
| 8/17/2016 | Price change | $11,750,000+62.1%$1,357/sqft |
|
| 7/20/2016 | Price change | $7,250,000-38.3%$837/sqft |
|
| 3/29/2016 | Price change | $11,750,000+62.1%$1,357/sqft |
|
| 2/15/2016 | Price change | $7,250,000-38.3%$837/sqft |
|
| 2/1/2016 | Price change | $11,750,000+62.1%$1,357/sqft |
|
| 5/14/2015 | Price change | $7,250,000-38.3%$837/sqft |
|
| 2/10/2015 | Listed for sale | $11,750,000$1,357/sqft |
|
| 5/17/2014 | Listing removed | $11,750,000$1,357/sqft |
|
| 2/17/2012 | Listed for sale | $11,750,000$1,357/sqft |
|