| 4/26/2021 | Sold | $80,000-5.9%$40/sqft |
|
| 1/19/2021 | Listing removed | -- |
|
| 7/19/2018 | Listed for sale | $85,000$43/sqft |
|
| 6/7/2018 | Pending sale | $85,000$43/sqft |
|
| 6/22/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 6/18/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 6/17/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 5/19/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 5/14/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 5/11/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 4/14/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 4/11/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 3/15/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 3/12/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 2/13/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 2/8/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 2/4/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 1/30/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 1/27/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 1/23/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 1/17/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 1/14/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 1/8/2017 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 1/6/2017 | Price change | $369,900+335.2%$185/sqft |
|
| 12/19/2016 | Price change | $85,000-77%$43/sqft |
|
| 8/12/2016 | Listed for sale | $369,900+516.5%$185/sqft |
|
| 9/28/2007 | Sold | $60,000-18.9%$30/sqft |
|
| 5/6/1998 | Sold | $74,000$37/sqft |
|