| 3/10/2017 | Listing removed | $1,275,000$199/sqft |
|
| 2/25/2017 | Pending sale | $1,275,000$199/sqft |
|
| 2/11/2017 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 2/10/2017 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 1/24/2017 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 1/23/2017 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 1/15/2017 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 1/14/2017 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 12/27/2016 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 12/22/2016 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 12/2/2016 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 11/30/2016 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 11/4/2016 | Price change | $1,275,000-59.5%$199/sqft |
|
| 11/2/2016 | Price change | $3,150,000+147.1%$491/sqft |
|
| 10/12/2016 | Price change | $1,275,000-1.8%$199/sqft |
|
| 10/8/2016 | Price change | $1,299,000-60.6%$202/sqft |
|
| 10/4/2016 | Price change | $3,295,000+153.7%$513/sqft |
|
| 9/23/2016 | Price change | $1,299,000-60.6%$202/sqft |
|
| 9/2/2016 | Price change | $3,295,000+153.7%$513/sqft |
|
| 8/27/2016 | Price change | $1,299,000-60.6%$202/sqft |
|
| 8/16/2016 | Price change | $3,295,000+153.7%$513/sqft |
|
| 8/13/2016 | Price change | $1,299,000-60.6%$202/sqft |
|
| 8/9/2016 | Listed for sale | $3,295,000$513/sqft |
|