| 8/2/2012 | Listing removed | $20,000$9/sqft |
Source: Orange - WEICHERT, REALTORS - Regional Properties #N322298 Report a problem |
| 7/31/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
| 7/30/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 7/21/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
Source: Orange - WEICHERT, REALTORS - Regional Properties #N314119 Report a problem |
| 7/8/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 7/5/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
| 6/29/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 6/21/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
| 6/16/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 6/8/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
| 5/31/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 5/22/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
| 5/18/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
| 5/12/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 4/28/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
|
| 4/26/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 4/24/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
|
| 4/15/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 4/12/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
|
| 4/5/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 4/1/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
|
| 3/20/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 3/14/2012 | Price change | $359,900+1699.5%$170/sqft |
|
| 3/12/2012 | Price change | $20,000-94.4%$9/sqft |
|
| 3/5/2012 | Listed for sale | $359,900$170/sqft |
|