| 1/14/2019 | Sold | $1,900,000-2.6%$1,254/sqft |
|
| 12/10/2018 | Pending sale | $1,950,000$1,287/sqft |
|
| 10/29/2018 | Price change | $1,950,000-0.1%$1,287/sqft |
|
| 10/22/2018 | Price change | $1,951,000-0.1%$1,288/sqft |
Source: Windermere/C and H LLC dba Windermere/C and H Properties #296668 Report a problem |
| 10/15/2018 | Price change | $1,952,000-0.1%$1,288/sqft |
| 10/8/2018 | Price change | $1,953,000-0.1%$1,289/sqft |
| 10/1/2018 | Price change | $1,954,000-0.1%$1,290/sqft |
| 9/24/2018 | Price change | $1,955,000-2%$1,290/sqft |
| 9/10/2018 | Price change | $1,995,000-0.1%$1,317/sqft |
| 9/3/2018 | Price change | $1,996,999-0.1%$1,318/sqft |
| 8/27/2018 | Price change | $1,997,999-0.1%$1,319/sqft |
| 8/20/2018 | Price change | $1,998,999-0.1%$1,319/sqft |
| 8/6/2018 | Price change | $1,999,999-2.4%$1,320/sqft |
| 4/9/2018 | Price change | $2,050,000-9.2%$1,353/sqft |
| 4/2/2018 | Price change | $2,258,0000%$1,490/sqft |
| 3/26/2018 | Price change | $2,259,0000%$1,491/sqft |
| 3/19/2018 | Price change | $2,260,0000%$1,492/sqft |
| 3/12/2018 | Price change | $2,261,0000%$1,492/sqft |
| 3/5/2018 | Price change | $2,262,0000%$1,493/sqft |
| 3/3/2018 | Listed for sale | $2,263,000+50.9%$1,494/sqft |
| 5/20/2003 | Sold | $1,500,000+62.2%$990/sqft |
|
| 8/3/1999 | Sold | $925,000$611/sqft |
|